Rykantų pašte kuriasi organizacijos ir žmonės padės judėti pirmyn kuriant poveikį.

Jurgita Ribinskaitė-Glatzer

Jurgita dirba su nevyriausybinėmis organizacijomis ir socialiniais verslais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Konsultuoja ir veda mokymus socialinio poveikio ir strateginio planavimo temomis.

dr. Renata Matkevičienė

Edmundas Bražėnas

Edmundas yra UAB "Rinkos tyrimų centras" steigėjas ir partneris. Jis padės susidėlioti rinkos ir poveikio tyrimo tikslus ir metodiką, padės perskaityti ir suprasti gautus duomenis ir kurti įrodymais grįstas poveikį kuriančias veiklas.

Renata yra komunikacijos tyrėja dirbanti Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete. Jos pagrindinės interesų sritys – pasitikėjimas organizacija, pokyčiai ir rizikos komunikacija, tvarumas ir organizacijos reputacija. Renata konsultuoja verslo ir valstybines organizacijas, veda mokymus ir seminarus.

Lina Giedrė

Rinkodaros profesionalė, sukaupusi didelę patirtį telekomunikacijų, mažmeninės prekybos srityse. Lina žino kaip papasakoti prekės ženklo istoriją ir mielai pasidalis savo žiniomis ir patirtimi.

Aušra Meškauskienė

Konsultantė, turinti daugiau nei 25 metų patirtį vadovavimo ir finansų valdymo srityse. Aušra padeda išmokti valdyti finansus - suprasti dabartį ir planuoti ateitį skaičiais.

Eglė Kuraitė

Klinikinė psichologė ir supervizorė, santykiu grįstos terapinės intervencijos praktikė. Eglė daugiau nei dešimt metų veda mokymus, konsultuoja ir supervizuoja žmones bei organizacijas, padeda išlikti santykyje ir neperdegti.

Rezidentai

Nepatogus kinas

Realybę keičianti dokumentika.

Geri norai LT

Padedame gerus norus paversti gerais darbais.

the Critical

Dizaino ir tyrimų agentūra.

Susitikime ir aptarsime ko reikia tau.